Συνάντηση Δημάρχου Πύλης κ. Κων/νος Μαράβας με τον Γ. Γραμματέα Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας της Ομοσπονδίας Θεσσαλίας και τον Πρόεδρο του Εμπορικού Συλλόγου πρώην Δήμου Γόμφων

Συνάντηση είχε ο Δήμαρχος Πύλης κ. Κων/νος Μαράβας με τον Γ. Γραμματέα Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας της Ομοσπονδίας Θεσσαλίας κ. Χρήστο Μπλουγούρα και τον Πρόεδρο του Εμπορικού Συλλόγου πρώην Δήμου Γόμφων κ. Αχιλλέα Γκουγκουμάτη και Οικονομικό Επόπτη της Ομοσπονδίας, εν όψει των επερχόμενων εκλογών του Σωματείου Εμπόρων και Επιχειρηματιών του πρώην Δήμου Γόμφων.
Επίσης συζήτησαν για τα προβλήματα της περιοχής που αφορούσαν την Επιχειρηματική δραστηριότητα και τονίστηκε η καλή συνεργασία μεταξύ του Δήμου Πύλης και του Εμπορικού Συλλόγου Γόμφων, για καλλίτερη προοπτική και το οικονομικό ανέβασμα της περιοχής.