“Πρόσκληση συνεδρίασης της ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ Δήμου Πύλης (6η/2013)”

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                         Αναρτητέα στο διαδίκτυο

NOMOΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                                                                   Πύλη 5-7-2013

Δήμος Πύλης                                                                           Αρ. Πρωτ.:-15148-

Επιτροπή Ποιότητας Ζωής

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

Σας προσκαλούμε στην 6η /2013 συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Πύλης, που θα γίνει στην Πύλη, την Τρίτη 9 Ιουλίου  του έτους 2013 και ώρα 11:00 π.μ., στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου του Δημαρχείου, με τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.Σύνταξη σχεδίου κανονισμού λειτουργίας κοινόχρηστων χώρων της (πλατείας, πεζοδρομίων, πεζοδρόμων) της Τ.Κ. Στουρναραίικων.

2.Τη χορήγηση ή μη προσωρινής άδειας κατάληψης  κοινόχρηστου χώρου στην Τ.Κ. Γαρδικίου για την διεξαγωγή καλοκαιρινών εκδηλώσεων από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Νεολαίας Γαρδικίου.

3.Τη χορήγηση ή μη προσωρινής άδειας κατάληψης κοινόχρηστων χώρου στην Τ.Κ. Νεραϊδοχωρίου για την διεξαγωγή  εκδήλωσης από τον λέσχη 4Χ4 Τρικάλων.

4.Τη χορήγηση προέγκρισης ή μη άδεια καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος «ουζερί – ψησταριά» στην Τ.Κ. Πύλης με υπεύθυνο καταστήματος τον κ. Καλόγηρο Θωμά.

Ο Πρόεδρος της Ε.ΠΟΙ.ΖΩ.

Μαγκούτης Δημήτριος