«Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Πύλης (04-12-2017 ώρα 12:00μ.μ.)»

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΗΣ
Αριθμ.Πρωτ. 18333

Προς
Τα Μέλη της Οικονομικής Επιτροπής
του Δήμου Πύλης

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Παρακαλούμε την 4η του μηνός Δεκεμβρίου του έτους 2017,ημέρα Δευτέρα και ώρα 12.00 μ.μ. να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στο Δημοτικό Κατάστημα στην Πύλη,σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 75 του Ν. 3852/2010(ΦΕΚ 87),με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

2.- Εγκριση Πρακτικών συνοπτικού διαγωνισμού του έργου:« Κατασκευή σκαλοπατιών θέασης(κερκίδων)ανάντι του γηπέδου της Τ.Κ.Πύλης»

3.- Εγκριση υποβληθέντων δικαιολογητικών προσωρινού αναδόχου για το έργο: «Συντήρηση-Αποκατάσταση ζημιών σχολικών κτιρίων»

4.-Εγκριση υποβληθέντων δικαιολογητικών προσωρινού αναδόχου για το έργο: «Υδρευση οικισμού Αετού του Τ.Κ.Παχτουρίου»

5.-.Εγκριση δαπάνης και διάθεση πίστωσης-Απευθείας ανάθεση έργου «Συντήρηση-Αποκατάσταση κτιρίου πρώην Δημοτικού σχολείου Αγ.Βησσαρίωνα».

6.- Aνάθεση έργου στη ΔΕΔΔΗΕ-Ψήφιση πίστωσης-Εγκριση έκδοσης εντάλματος προπληρωμής

7.-Εγκριση πρακτικών επαναληπτικής δημοπρασίας για την εκμίσθωση δημοτικών αγρών στην Τ.Κ.Μουριάς

8.-  Ορισμός δικηγόρου για υπόθεση του Δήμου-Ψήφιση πίστωσης

9.- Εγκριση Τεχνικών Προδιαγραφών-Καθορισμός τρόπου εκτέλεσης & όρων διαγωνισμού προμήθειας καυσίμων,έτους 2018