«Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Πύλης (01-04-2015)»

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΗΣ

Αριθμ. Πρωτ. 5936
ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

Προς: Τα Μέλη της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Πύλης

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Παρακαλούμε την 1η του μηνός Aπριλίου του έτους 2015, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13.00 μ .μ. να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στο Δημοτικό Κατάστημα στην Πύλη,σύμϕωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 75 του Ν. 3852/2010(ΦΕΚ 87),με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

1.- Καθορισμός όρων δημοπρασίας εκμίσθωσης δημοτικής έκτασης για λειτουργία κτηνοτροϕικών εγκαταστάσεων στην Τ.Κ.Πιαλείας(2 θέσεις)

2.- Καθορισμός όρων δημοπρασίας               εκμίσθωσης δημοτικής έκτασης για λειτουργία κτηνοτροϕικών εγκαταστάσεων στην Τ.Κ.Γαρδικίου(οικισμός Παλαιοχωρίου).

3.- Καθορισμός όρων δημοπρασίας εκμίσθωσης δημοτικών αγρών στην Τ.Κ.Αγίου Βησσαρίωνος

4.- Εγκριση πρακτικών επαναληπτικής δημοπρασίας εκμίσθωσης δημοτικών αγρών στην Τ.Κ.Αγίου Βησσαρίωνος

5.- Εγκριση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης δημοτικών αγρών στην Τ.Κ.Λυγαριάς

6.- Εγκριση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης δημοτικών αγρών στην Τ.Κ.Πηγής