“Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Πύλης (8η/2012)”

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

Σας προσκαλούμε στην 8η /2012 συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Πύλης, που θα γίνει την  Παρασκευή 22 Ιουνίου του έτους 2012 και ώρα 8 μ.μ., στην έδρα της Δημοτικής Ενότητας Γόμφων, με τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.Κανονιστικές Αποφάσεις

2.Σύνταξη σχεδίου κανονισμού λειτουργίας κοινόχρηστων χώρων του Δήμου Πύλης.

3.Συζήτηση επί της πρότασης της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Πύλης για τον ορισμό θέσεων κατάληψης κοινόχρηστου χώρου για την τοποθέτηση τραπεζοκαθισμάτων στην πλατεία της Τ.Κ., Στουρναραίικων.

Υπαίθριο στάσιμο εμπόριο

4.Εξέταση του αιτήματος του κ. Γιαννούχου Νικολάου, για την τοποθέτηση στάσιμης καντίνας, στο ιδιόκτητο οικόπεδό του, που βρίσκεται στη συνοικία Λεπτοκαρυά της Τ.Κ Μοσχοφύτου.

Θέματα ανάκλησης προέγκρισης αδειών ίδρυσης και λειτουργίας καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος και ακύρωσης αιτήσεων των παρακάτω ιδιοκτητών καταστημάτων:

– Γρατσάνη Γεωργίας

– Μπαμπαλιάρη Βασιλείου