“Πρόσκληση σε συνεδρίαση της ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ Δήμου Πύλης (3η/2015)”

NOMOΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Δήμος Πύλης

ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ
ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
Επιτροπή Ποιότητας Ζωής
Πύλη 16-02-2015
Αρ.Πρωτ :2857

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

1.    Χαντζής Σωτήριος
2.    Οικονόμου Λαμπρινή
3.    Τζάνης Βησσαρίωνας
4.    Καραίσκου Γεωργία
5.    Μπόμπορας Παύλος
6.    Παλλατζάς Γεώργιος
7.    Δούλαλας  Κωνσταντίνος
8.    Καλαντζής Δημήτριος

Σας προσκαλούμε στην 3η/2015 τακτική συνεδρίαση  της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Πύλης, που θα γίνει στην Πύλη, την Παρασκευή 20 Φεβρουαρίου του έτους 2015 και ώρα 13.00  στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου του Δημαρχείου, με τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.    Γνωμοδότηση επί της χρήσης γης δημοτικής έκτασης 3.697,28 τ.μ. στην θέση «Τούμπανο» , του οικισμού Παλαιοχωρίου της Τ.Κ. Γαρδικίου.

2.    Εξέταση αιτήματος Χρήστου Καραμπέρη του Στεφάνου.

3.    Χορήγηση προέγκρισης ή μη, άδειας ίδρυσης  καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος,  στην Τ.Κ. Φήκης, με υπεύθυνο λειτουργίας τον κ. Γνωμοδότηση επί της χρήσης  γης δημοτικής έκτασης 3.697,28  τ.μ. στην Μπαρζίγκα  Χρήστο.

4.    Χορήγηση προέγκρισης ή μη, άδειας ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού      ενδιαφέροντος (καφετέρια), στην Τ.Κ. Αγίου Βησσαρίωνα, με υπεύθυνη λειτουργίας την κα. Παπακωνσταντίνου Μαρία.

5.    Ανάκληση προέγκρισης ή μη, άδειας ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού      ενδιαφέροντος, στην Τ.Κ. Φήκης, με υπεύθυνη λειτουργίας την κα. Κόκκαλη Κωνσταντινιά.

6.    Χορήγηση ή μη άδειας, μουσικής-μουσικών οργάνων για το έτος 2015-2016-2017 στο κατάστημα του κ. Καλόγηρου Θωμά, που βρίσκεται στην Τ.Κ. Πύλης.

7.    Χορήγηση ή μη άδειας, μουσικής-μουσικών οργάνων για το έτος 2015 στο κατάστημα του κ. Τσιονάρα Βησσάριου, που βρίσκεται στην Τ.Κ. Πύλης.

8.    Χορήγηση ή μη άδειας, μουσικής-μουσικών οργάνων για το έτος 2014-2015-2016 στην επιχείρηση της ΠΗΛΟΣ Α.-ΣΥΡΜΟΥ Α. Ο.Ε., που βρίσκεται στην Τ.Κ. Ελάτης.

9.    Χορήγηση ή μη άδειας, μουσικής-μουσικών οργάνων με παράταση ωραρίου για το έτος 2015-2016-2017 στο κατάστημα της κα. Σκριμπώνη Παναγιώτας, που βρίσκεται στην Τ.Κ. Γόμφων.

10.    Χορήγηση  ή μη  άδειας, μουσικής –μουσικών οργάνων για το έτος 2014 στο κατάστημα του κ. Τζέλιου Κωνσταντίνου, που βρίσκεται στην Τ.Κ. Παλαιομονάστηρου.

11.    Χορήγηση  ή μη  άδειας, μουσικής –μουσικών οργάνων με παράταση ωραρίου, για το έτος 2014-2015-2016 στο κατάστημα του κ. Ζαρίδα Γεωργίου, που βρίσκεται στην Τ.Κ. Φήκης.

Ο πρόεδρος της ΕΠΟΙΖΩ

Τόλιας Νικόλαος