“Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής Δήμου Πύλης (2η/2012)”

NOMOΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Δήμος Πύλης
Επιτροπή Ποιότητας Ζωής

Πύλη 13/1/2012
Αρ.Πρωτ:-807-

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
Σας προσκαλούμε στην 2η /2012 συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Πύλης, που θα γίνει την Πέμπτη 19 Ιανουαρίου του έτους 2012 και ώρα 7.00 μ.μ., στο πρώην Δημαρχείο της Δημοτικής Ενότητας Γόμφων, με τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1) Εισήγηση για τη διοικητική αποβολή ή όχι της κ. Καλαπανίδα Χαρίκλειας από Δημοτική Έκταση στην Τ.Κ. Πιαλείων.

2) Εισήγηση για τη διοικητική αποβολή ή όχι του κ. Δίπλα Ηλία από Δημοτική Έκταση στην Τ.Κ. Στουρναρέικων.

3) Εισήγηση για τη διοικητική αποβολή ή όχι του κ. Καραθάνου Αθανασίου από Δημοτική Έκταση στην Τ.Κ. Βροντερού.

4) Εισήγηση για τη διοικητική αποβολή ή όχι του κ. Δούμα Ιωάννη από Δημοτική Έκταση στην Τ.Κ. Νεραιδοχωρίου.

5) Εισήγηση για τη διοικητική αποβολή ή όχι της κ. Νιαβή Νίκης από Δημοτική Έκταση στην Τ.Κ. Νεραιδοχωρίου.

6) Εισήγηση για τη διοικητική αποβολή ή όχι του κ. Αθανασίου Τσιρογιάννη από Δημοτική Έκταση στην Τ.Κ. Φήκης.

7) Εισήγηση για τη διοικητική αποβολή ή όχι του κ. Ντάλλα Ιωάννη από Δημοτική Έκταση στην Τ.Κ. Φήκης.

Ο Πρόεδρος

Τόλιας Νικόλαος