“Πρόσκληση σε συνεδρίαση της ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ Δήμου Πύλης (1η/2015)”

NOMOΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Δήμος Πύλης

ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ
ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
Επιτροπή Ποιότητας Ζωής
Πύλη 09-01-2015
Αρ.Πρωτ :329

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

1.    Χαντζής Σωτήριος
2.    Οικονόμου Λαμπρινή
3.    Τζάνης Βησσαρίωνας
4.    Καραίσκου Γεωργία
5.    Μπόμπορας Παύλος
6.    Παλλατζάς Γεώργιος
7.    Δούλαλας  Κωνσταντίνος
8.    Καλαντζής Δημήτριος

Σας προσκαλούμε στην 1η/2015 συνεδρίαση  της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Πύλης, που θα γίνει στην Πύλη, την Τρίτη 13 Ιανουαρίου του έτους 2015 και ώρα 13.00  στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου του Δημαρχείου, με τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.    Επανεξέταση του θέματος: Γνωμοδότηση για την χρήση γης δασικής δημοτικής έκτασης στην θέση «ΑΛΙΜΠΙΝΑ», στην Τ.Κ. Πιαλείας.
2.    Χορήγηση προέγκρισης ή μη, άδειας ίδρυσης  καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος, γραφείου τελετών, στην Τ.Κ. Φήκης, με υπεύθυνο λειτουργίας τον κ. Πλιάτσικα Νικόλαο.

3.    Χορήγηση  ή μη  άδειας, μουσικής –μουσικών οργάνων για το έτος 2015 στο κατάστημα του κ. Καραμάνου Αποστόλου που βρίσκεται στην Τ.Κ. Παλαιομοναστήρου.

4.    Χορήγηση  ή μη  άδειας, μουσικής –μουσικών οργάνων για το έτος 2015 στο κατάστημα της κ. Μπρίκα Κωνσταντινιάς που βρίσκεται στην Τ.Κ. Ελάτης.

Ο πρόεδρος
της Ε.ΠΟΙ.ΖΩ