“Πρόσκληση σε συνεδρίαση της ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ Δήμου Πύλης (16η/2012)”

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                    ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

NOMOΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Δήμος Πύλης                                                                                    Πύλη 13/12/2012

Επιτροπή Ποιότητας Ζωής                                                                Αρ. Πρωτ.:-27562-

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

Σας προσκαλούμε στην 16η /2012 συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας του Δήμου Πύλης, που θα γίνει τη Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου  του έτους 2012 και ώρα 11.00 π.μ., στην έδρα της Δημοτικής Ενότητας Γόμφων, με τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1) Χορήγηση προέγκρισης ή μη άδειας ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος στον κ. Χειλιμίνδρη Φίλλιπο στην Τ.Κ. Μουριάς.

2) Χορήγηση προέγκρισης ή μη άδειας ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος «Οβελιστήριο – ταβέρνα» στην κ. Ντόβα Ευαγγελή στην Τ.Κ. Ελάτης.

3) Χορήγηση προέγκρισης ή μη άδειας ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος στην κ. Παπαθανασίου Κωνσταντινιά στην Τ.Κ. Ελάτης.

4) Χορήγηση προέγκρισης ή μη άδειας ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντοςστην κ. Πολύζου Ευαγγελία στην Τ.Κ. Περτουλίου.

Ο  Πρόεδρος της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

Κουφογάζος Κωνσταντίνος