“Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής (9η/2012)”

NOMOΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Δήμος Πύλης                                                                                       Πύλη 13/07/2012

Επιτροπή Ποιότητας Ζωής                                                                      Αριθμ. Πρωτ.:-18367-

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η   Σ Ε   Σ Υ Ν Ε Δ Ρ Ι Α Σ Η

Σας προσκαλούμε στην 9η /2012 συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Πύλης, που θα γίνει την  Πέμπτη 19 Ιουλίου του έτους 2012 και ώρα 8:30 μ.μ., στην έδρα της Δημοτικής Ενότητας Γόμφων, με τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

Κανονιστικές Αποφάσεις:

1. Συζήτηση επί της πρότασης της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Πύλης για τον ορισμό θέσεων κατάληψης κοινόχρηστου χώρου στην Τ.Κ. Πύλης για την διεξαγωγή της ετήσιας εμποροπανήγυρης  στις 22 και 23 Αυγούστου.

Θέματα ανάκλησης προέγκρισης ή μη, αδειών  ίδρυσης και λειτουργίας καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος των παρακάτω υπεύθυνων λειτουργίας:

1. Χήρα Ευαγγέλου

2. Μπουροζίκα Ο.Ε.

3. Σκοτίδα Αριστοτέλη

4. Θεοδώρου Βασιλείου (καφέ – ψητοπωλείο)

5. Θεοδώρου Βασιλείου (πιτσαρία-ταβέρνα

6. Σάρου Πηνελόπης

7. Κατσαρού Ελένη

8. Μπελετσιώτη Μαρία

9. Καλόγηρου Δημητρίου

Θέματα χορήγησης – ανανέωσης άδειας μουσικής-μουσικών οργάνων.

11. Ανανέωση άδειας μουσικής-μουσικών οργάνων Τσιώλη Αχιλλέα.

Θέματα χορήγησης βεβαίωσης απόστασης οικοπέδων από οικισμό.

12. Εξέταση του αιτήματος του κ. Καρανάσιου Αχιλλέα.

13. Εξέταση του αιτήματος του κ. Αδάμου Κων/νου.

Ο Πρόεδρος της Επιτροπής

Ποιότητας Ζωής