“Ονόματα μαθητών που εισήχθησαν στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση με τις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2012”

Μαθητές που εισήχθησαν στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση με τις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2012
           
α/α Επώνυμο Όνομα  Όνομα Πατέρα Όνομα Μητέρας Σχολή Επιτυχίας
1 ΑΔΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΣΩΤΗΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ  ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 ΓΕΡΟΥΚΟΥ ΒΑΪΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑ 4 ΓΙΩΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) ΟΠΛΑ
5 ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ
6 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΕΝΑΤΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 ΖΕΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ 
8 ΖΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
9 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
10 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
11 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
12 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
13 ΚΑΝΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ   ΤΕΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ 
14 ΚΑΝΕΛΛΑ ΑΓΛΑΪΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) ΟΠΛΑ
16 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
17 ΚΟΥΤΑΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΛΕΝΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.ΑΘΗΝΑΣ
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
19 ΚΩΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20 ΛΑΓΟΥ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
21 ΜΑΓΚΟΥΤΗ  ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΠ. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ. & ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
22 ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)
23 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
24 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΩΞΑΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 ΜΗΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
26 ΜΟΥΧΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
27 ΜΠΑΚΑΣΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
28 ΜΠΑΚΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΦΙΛΟΛ. & ΠΟΛΙΤ. ΠΑΡΕΥΞ. ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
29 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   ΤΕΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
30 ΜΠΑΛΑ ΙΩΑΝΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
31 ΜΠΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
32 ΜΠΑΛΚΙΖΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
33 ΜΠΡΙΖΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
34 ΜΠΡΙΖΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
35 ΜΠΡΙΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
36 ΝΑΚΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
37 ΝΤΖΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΑΤΦΥΛΛΙΑ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ  ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
38 ΝΤΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
39 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)
40 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΘΩΜΑΣ ΖΩΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
41 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) ΟΠΛΑ
42 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
43 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ – ΣΣΕ (ΟΠΛΑ)
44 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
45 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
46 ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) ΟΠΛΑ
47 ΠΛΗΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
48 ΠΡΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
49 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)
50 ΣΑΡΓΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΒΙΝΚΑ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
51 ΣΟΥΛΙΩΤΗ  ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
52 ΣΟΥΦΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΤΕΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΕΤΟΛΟΓΙΑΣ 
53 ΤΕΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
54 ΤΖΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
55 ΤΖΑΝΗ  ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
56 ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡ/ΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
57 ΤΡΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
58 ΤΣΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
59 ΤΣΙΑΠΑΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
60 ΤΣΙΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
61 ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) ΟΠΛΑ
62 ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΚΛΕΙΩ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
63</strong> ΤΣΙΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
64 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ 
65 ΨΑΛΛΙΔΑ  ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)