Ο Ο.Κ.Π.Α.Δ. Δήμου Πύλης « Άγιος Βησσαρίων» οργανώνει για τα μέλη των ΚΑΠΗ του Δήμου Πύλης

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ,ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ,
ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ (Ο.Κ.Π.Α.Δ.) ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΗΣ
«ΑΓΙΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ»
 Πύλη 15/06/2016

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Ο Ο.Κ.Π.Α.Δ.  Δήμου Πύλης « Άγιος Βησσαρίων» οργανώνει για τα μέλη των ΚΑΠΗ  του Δήμου Πύλης εκδρομή με  επτά διανυκτερεύσεις κατά τους μήνες Ιούλιο (3 Ιουλίου) , 5 Ιουλίου και Αύγουστο (17 Αυγούστου)με προορισμό  τα Λουτρά Αιδηψού

Η κοινωνική παροχή αφορά μόνο σε εγγεγραμμένα μέλη των ΚΑΠΗ και τακτοποιημένα οικονομικά (ετήσια συνδρομή).

Η φιλοξενία θα πραγματοποιηθεί ως εξής:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΣΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΚΑΤ΄ΑΤΟΜΟ
1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ «ΘΑΛΑΣΣΑ»

ΛΟΥΤΡΑ ΑΙΔΗΨΟΥ 161€ για δίκλινο και 240€ το μονόκλινο (7διαν/σεις, πρωινό μπουφέ και ένα γεύμα)

2 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ «ΜΗΘΩ» ΛΟΥΤΡΑ ΑΙΔΗΨΟΥ 154 €  για δίκλινο(7διαν/σεις, πρωινό μπουφέ και ένα γεύμα

Ο Ο.Κ.Π.Α.Δ. Δήμου Πύλης θα καλύψει ΜΟΝΟ  τα έξοδα της μετακίνησης ενώ έχει ήδη συμβάλει σημαντικά στη μείωση  του κόστους συμμετοχής διανυκτέρευσης Η δαπάνη διανυκτέρευσης θα καταβληθεί στα ξενοδοχεία διαμονής.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να δηλώσουν έγκαιρα την πρόθεση συμμετοχής τους επισημαίνοντας την επιθυμία τους για τον τόπο προορισμού και τις ημέρες διαμονής, προκειμένου να καθοριστούν οι επόμενες ενέργειες.

Δηλώσεις συμμετοχής στα κατά τόπους ΚΑΠΗ  ή στη Φήκη στα γραφεία του ΟΚΠΑΔ. Για περισσότερες πληροφορίες 2431352341 και  στα γραφεία του Ο.Κ.Π.Α.Δ. Δήμου Πύλης

Ο Πρόεδρος του Ο.Κ.Π.Α.Δ. Δήμου Πύλης

Πλαστήρας Κων/νος