“Ανακοίνωση – Πρόσκληση για τον Ηλεκτρονικό Κατάλογο Επιχειρήσεων”

Αγαπητοί συμπολίτες επιχειρηματίες,

Ο Δήμος Πύλης στα πλαίσια της προσπάθειας μας να βελτιώνουμε συνεχώς τις προσφερόμενες υπηρεσίες προς τους πολίτες, σας καλεί να συμμετέχετε στην δημιουργία ενός ηλεκτρονικού καταλόγου Επιχειρήσεων του Δήμου Πύλης  για την καλύτερη προβολή των επιχειρήσεων σας και την αποδοτικότερη εξυπηρέτηση των δημοτών ή των επισκεπτών του Δήμου μας.

Η ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ Η ΠΡΟΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ

Τα στοιχεία που επιθυμούμε να αποσταλούν ηλεκτρονικά με email στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Δήμου visitpyli@gmail.com με θέμα «Ηλεκτρονικός Κατάλογος Επιχειρήσεων» είναι τα ακόλουθα:

• Όνομα Επιχείρησης.
  • Ονοματεπώνυμο Ιδιοκτήτη.
  • Λογότυπο (επιθυμητή διάσταση 250×170 pixels)
  • Κατηγορία που ανήκει (π.χ. ξενοδοχείο, καφετέρια, είδη ένδυσης, σχολές οδηγών, φροντιστήρια, είδη λιανικού εμπορίου,super market, εστιατόριο κλπ.)
  • Μικρή περιγραφή ή κείμενο παρουσίασης.
  • Εικόνα ή εικόνες.
  • Διεύθυνση.
  • Τηλέφωνα και ΦΑΞ
  • Ιστοσελίδα (website).

Σας περιμένουμε για να αναβαθμίσουμε την ποιότητα των προσφερόμενων υπηρεσιών προς τους δημότες και τους επισκέπτες του Δήμου μας.

(Πληροφορίες:Φράγκος Απόστολος- τηλ.:24313 52333-Τουριστική Προβολή Δήμου Πύλης http://www.pili.gov.gr)

Ο Αντιδήμαρχος Αγροτικής & Τουριστικής Ανάπτυξης

Αθανάσιος Πλαβός